Recenze

Recenze

VERONIKA & TOMÁŠ

Když jsme poznali Anetku s Kubou, hned jsme věděli že oni jsou Ti pravý, kteří mají strávit náš velký den s námi a vytvořit nám nezapomenutelné vzpomínky na tento den. Jsme nesmírně šťastní, že jsme získali nejen dokonale zachycené momenty, ale také nové přátele . Moc Vám děkujeme, dokázali jste nám připomenou náš den
a znovu vehnat slzy do očí.

P.s.: Linhartovi doporučují všemi prsty na rukou i nohou

 

JANKA & MARTIN

Moc děkujeme Anet a Jakubovi za krásné svatební video. Spolupráce s nimi v průběhu dne byla perfektní, oba jsou moc přátelští a jsou to vážně profesionálové.
Při natáčení měli dobré nápady, krásně zachytili všechny důležité momenty a video perfektně sestříhali. Natáčení v parku bylo pak i zábavné a moc jsme si to užili. Ještě jednou děkujeme a všem můžeme jen vřele doporučit!

 

LUCIE & MICHAL

Naše svatební video jsem si zamilovala od prvního shlédnutí:-) Pojetí lehké, nenásilné, moderní a skvěle doladěné hudbou. Pouštěla jsem jej i na pár setkání – rodina, dámský dýchánek i večer s přáteli a vždy se velmi líbilo. Připadá mi jako film, při jehož sledování nechci přijít ani o jeden záběr, i když jsem jej již několikrát viděla.
Vaše práce tedy skvělá!
A to nejen výsledek, ale i přístup během svatebního dne i příprava předem. Rozhodně mohu jen doporučit! A těm, kteří zvažují, zda vůbec chtějí svatební video? Určitě neváhejte! To kouzlo a atmosféru svatebního dne už nevrátíte, ale při sledování videa je znovu cítíte:-)