Recenze

Recenze

EKATERINA & OLEKSANDR

Anetu a Kubu jsme poznali úplně náhodou, když jsme měli schůzku s jejích otcem, který byl naším oddávajícím.
A jelikož v životě nic není náhoda a ty nejhezčí okamžiky jsou ty neplánované, měli jsme vybráno. A jsme neskutečně rádi, že tento významný pro nás den jste udělali ještě krásnějším, barevnějším, živějším, ale také romantičtějším! Byli jste všude a přitom nikde. Zachytili jste každý detail a zároveň nezkazili žádnou srandu.
Další kapitolou Vašeho umění a profesionalizmu je střih a montáž videi. Když v tomto věku dokážete TOHLE, tak potom bylo mi cti, že jste byli u nás na svatbě. Protože, když budete pokračovat v tom, věřím, že dokážete velké věci a já(vlastně už my ) Vám v tom budeme hrozně fandit!!!

Vřele všem doporučujeme služby Anety a Kuby alias CAM FOREVER!!!

DOMINIKA & ADAM

Díky Anetce a Kubovi máme tu nejkrásnější vzpomínku na náš nejlepší den! Málokdo má takový cit pro zpracování videa, aby se u něho člověk zasmál, poplakal si
a živě zavzpomínal jako právě oni dva. Navíc na svatbě nezkazí žádnou srandu a my jsme rádi za to že ten náš den spolu s námi prožili i oni dva. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme všema deseti.

 

MARKÉTA & JIRKA

Anet a Kuba jsou parádní dvojka, která se skvěle doplňuje. Přijeli na čas, jak bylo domluveno, a celý den probíhal podle plánu, který jsme si předem domluvili na schůzce. Komunikace byla suprová, zpracování rychlé. Z videa jsem byli nadšení a máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Vřele doporučujeme a díky moc. 

 

VERONIKA & TOMÁŠ

Když jsme poznali Anetku s Kubou, hned jsme věděli že oni jsou Ti pravý, kteří mají strávit náš velký den s námi a vytvořit nám nezapomenutelné vzpomínky na tento den. Jsme nesmírně šťastní, že jsme získali nejen dokonale zachycené momenty, ale také nové přátele . Moc Vám děkujeme, dokázali jste nám připomenou náš den
a znovu vehnat slzy do očí.

P.s.: Linhartovi doporučují všemi prsty na rukou i nohou

 

JANKA & MARTIN

Moc děkujeme Anet a Jakubovi za krásné svatební video. Spolupráce s nimi v průběhu dne byla perfektní, oba jsou moc přátelští a jsou to vážně profesionálové.
Při natáčení měli dobré nápady, krásně zachytili všechny důležité momenty a video perfektně sestříhali. Natáčení v parku bylo pak i zábavné a moc jsme si to užili. Ještě jednou děkujeme a všem můžeme jen vřele doporučit!

 

LUCIE & MICHAL

Naše svatební video jsem si zamilovala od prvního shlédnutí:-) Pojetí lehké, nenásilné, moderní a skvěle doladěné hudbou. Pouštěla jsem jej i na pár setkání – rodina, dámský dýchánek i večer s přáteli a vždy se velmi líbilo. Připadá mi jako film, při jehož sledování nechci přijít ani o jeden záběr, i když jsem jej již několikrát viděla.
Vaše práce tedy skvělá!
A to nejen výsledek, ale i přístup během svatebního dne i příprava předem. Rozhodně mohu jen doporučit! A těm, kteří zvažují, zda vůbec chtějí svatební video? Určitě neváhejte! To kouzlo a atmosféru svatebního dne už nevrátíte, ale při sledování videa je znovu cítíte:-)