Recenze

Recenze

MÍŠA & MAKSYM

Chtěli bychom moc poděkovat Anet a Kubovi tohle skvělé duo jsou opravdu profesionálové. Už od první schůzky na nás působili skvělým dojmem, vše připravené, zaměřené na detail.
V den svatby tento dojem jen potvrdili. A co přišlo po svatbě to nás úplně vzalo – video, které naprosto vystihlo atmosféru naší svatby. Nádherný zážitek, který nám bude celý život připomínat tenhle den.

Opravdu ještě jednou z celého srdce děkujeme!

ULA & MAREK

Už na první společné schůzce jsme věděli, že jsme vybrali správně. Oba jsou naše krevní skupina. Máme je moc rádi. Doufáme, že náš vztah nebude jenom pracovní, ale také do budoucna přátelský.
Jejich práce je:

Charakterní
Ambiciózní
Moderní

Fenomenální
Originální
Rodinná
Emoční
Velkolepá
Emptaciká
Radostná

Dziękujemy za wszystko 

 

EKATERINA & OLEKSANDR

Anetu a Kubu jsme poznali úplně náhodou, když jsme měli schůzku s jejích otcem, který byl naším oddávajícím.
A jelikož v životě nic není náhoda a ty nejhezčí okamžiky jsou ty neplánované, měli jsme vybráno. A jsme neskutečně rádi, že tento významný pro nás den jste udělali ještě krásnějším, barevnějším, živějším, ale také romantičtějším! Byli jste všude a přitom nikde. Zachytili jste každý detail a zároveň nezkazili žádnou srandu.
Další kapitolou Vašeho umění a profesionalizmu je střih a montáž videi. Když v tomto věku dokážete TOHLE, tak potom bylo mi cti, že jste byli u nás na svatbě. Protože, když budete pokračovat v tom, věřím, že dokážete velké věci a já(vlastně už my ) Vám v tom budeme hrozně fandit!!!

Vřele všem doporučujeme služby Anety a Kuby alias CAM FOREVER!!!

DOMINIKA & ADAM

Díky Anetce a Kubovi máme tu nejkrásnější vzpomínku na náš nejlepší den! Málokdo má takový cit pro zpracování videa, aby se u něho člověk zasmál, poplakal si
a živě zavzpomínal jako právě oni dva. Navíc na svatbě nezkazí žádnou srandu a my jsme rádi za to že ten náš den spolu s námi prožili i oni dva. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme všema deseti.

 

MARKÉTA & JIRKA

Anet a Kuba jsou parádní dvojka, která se skvěle doplňuje. Přijeli na čas, jak bylo domluveno, a celý den probíhal podle plánu, který jsme si předem domluvili na schůzce. Komunikace byla suprová, zpracování rychlé. Z videa jsem byli nadšení a máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Vřele doporučujeme a díky moc. 

 

VERONIKA & TOMÁŠ

Když jsme poznali Anetku s Kubou, hned jsme věděli že oni jsou Ti pravý, kteří mají strávit náš velký den s námi a vytvořit nám nezapomenutelné vzpomínky na tento den. Jsme nesmírně šťastní, že jsme získali nejen dokonale zachycené momenty, ale také nové přátele . Moc Vám děkujeme, dokázali jste nám připomenou náš den
a znovu vehnat slzy do očí.

P.s.: Linhartovi doporučují všemi prsty na rukou i nohou

 

JANKA & MARTIN

Moc děkujeme Anet a Jakubovi za krásné svatební video. Spolupráce s nimi v průběhu dne byla perfektní, oba jsou moc přátelští a jsou to vážně profesionálové.
Při natáčení měli dobré nápady, krásně zachytili všechny důležité momenty a video perfektně sestříhali. Natáčení v parku bylo pak i zábavné a moc jsme si to užili. Ještě jednou děkujeme a všem můžeme jen vřele doporučit!

 

LUCIE & MICHAL

Naše svatební video jsem si zamilovala od prvního shlédnutí:-) Pojetí lehké, nenásilné, moderní a skvěle doladěné hudbou. Pouštěla jsem jej i na pár setkání – rodina, dámský dýchánek i večer s přáteli a vždy se velmi líbilo. Připadá mi jako film, při jehož sledování nechci přijít ani o jeden záběr, i když jsem jej již několikrát viděla.
Vaše práce tedy skvělá!
A to nejen výsledek, ale i přístup během svatebního dne i příprava předem. Rozhodně mohu jen doporučit! A těm, kteří zvažují, zda vůbec chtějí svatební video? Určitě neváhejte! To kouzlo a atmosféru svatebního dne už nevrátíte, ale při sledování videa je znovu cítíte:-)